Таг : Плејбој

Забава МАГАЗИН

Печатеното издание на Плејбој заминува во историјата

Во екот на пандемијата со коронавирусот, Плејбој објави дека го гаси своето печатено издание, јавуваат американските медиуми. Поради хаосот кој настана во светот поради пандемијата,...
Забава МАГАЗИН

Доли Партон сака да се фотографира за Плејбој

Американската кантри-пејачка наполни 74 години и притоа најави дека за следниот, 75-от роденден, планира да се фотографира за списанието Плејбој и тоа на насловната страница....
Забава МАГАЗИН

Плејбој објави фотографија од Памела од 1991 година

Кристина Денесовска
Официјалниот Инстагрм профил на Плејбој објави фотографија од Памела Андерсон од 1991 година. Најпознатата плејбој зајачица е жена со најмногу Плејбој насловни страни во кариерата,...
Забава МАГАЗИН

Памела Андерсон ја објави првата фотографија со сопругот

Актерката Памела Андерсон на социјалните мрежи ја објави првата фотографија со филмскиот продуцент Џон Петерсон. Една од најпознатите Плејбој зајачици ја изненади јавноста откако минатата...
Забава МАГАЗИН

Објавена култна фотографија од Памела Андерсон

За многумина Памела Андерсон е прв асоцијација на култниот магазин Плејбој. Русокосата актерка 14 пати се соблекла за насловната страција на магазинот, но една насловна...