Таг : Плоча

Забава МАГАЗИН

Северина повторно изгуби на суд – овојпат од сликар

Хрватската пејачка Северина Којиќ моментално е на голема турнеја. Меѓутоа, додека таа се подготввува за настап, во Хрватска било одржано судење по тужба од еден...