Таг : Поликлиника Чаир

Скопје

Шилегов: Завршен кружниот тек кај Поликлиника Чаир (ФОТО)

Влатко Зорба
Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов на својот Фејсбук профил сподели фотографии од кружниот тек кај Поликлиника Чаир и како тој изгледа преку ден и навечер....
МАКЕДОНИЈА

Во поликлиниката Чаир во 2019 година во специјалистичките служби се извршени вкупно 30.079 прегледи

Претставници од Владата, Министерството за здравство, градоначалникот на општина Чаир Висар Ганиу и претседателот на ДУИ Али Ахмети денеска ја посетија Поликлиниката Чаир и се...