Таг : Популарност

Забава МАГАЗИН

Кајли Џенер не се сеќава каков ѝ бил животот пред да стане позната

Елена Даскалова
Кога почна реалното шоу на Кардашијан, Кајли беше едвај тинејџерка, па сосема е во право кога вели дека на периодот кога не била славна не...
Забава МАГАЗИН

Овој хороскопски знак е роден за да биде славен

Елена Даскалова
Еден астро-магазин спровел детално истражување, анализирајќи ги податоците на поголем број популарни научници, актери, пејачи и политичари. Тие откриле дека еден претставник на хороскопот се...