Таг : поранешен сопруг

Забава

Поранешниот сопруг на Ривера под ист кров со нејзината сестра, фатени како се ДРЖАТ ЗА РАЦЕ

Stefanija Kuzmanovska
Поранешниот сопруг на починатата актерката Наја Ривера, Рајан Дорси (37) започна да живее со нејзината сестра Никајла Ривера (25). Никајла откри дека се одлучила на...
МАГАЗИН

Поранешниот сопруг на Наташа Беквалац доби син со нејзина колешка

Stefanija Kuzmanovska
Третиот законски поранешен сопруг на пејачката Наташа Беквалац, Лука Лазукиќ неодамна доби дете со пејачката Слаѓана Иванишевиќ, со кое стапи во врска по разводот на...
Забава

Меган Фокс позираше со своето ново момче, а потоа ѝ одговори поранешниот сопруг

Stefanija Kuzmanovska
Атрактивната актерка Меган Фокс повеќе не ја крие романсата со своето ново момче, раперот Колсон Бејкер, попознат како Machine Gun Kelly. Двајцата сега позираат заедно,...
МАГАЗИН

Поранешниот сопруг на Наја Ривера скршен поради нејзината смрт

Stefanija Kuzmanovska
Телото на исчезнатата актерка Наја Ривера беше пронајдено во езерото Пира, а при истрагата е утврдено дека актерката се удавила додека се возела со брод...
МАГАЗИН

Моника Белучи за првпат јавно го повика својот поранешен сопруг: Се надевам дека ќе почне да се грижи

Stefanija Kuzmanovska
Италијанската актерка Моника Белучи (51), која со години живее во Франција, во интервју призна што се мора да прави за нејзините две ќерки за време...