Таг : Посвојување

Забава МАГАЗИН

Анџелина Џоли повторно сака да стане мајка?

Елена Даскалова
По разводот од Бред Пит, од семејството на Анџелина Џоли по долго време доаѓаат убави вести. Актерката никогаш не криела дека сака големо семејство со...