Таг : потпетици

МАГАЗИН

Добриот изглед пред сè: Меланија Трамп и домашните работи ги врши средена од глава до пети (ФОТО)

Stefanija Kuzmanovska
Белата куќа го прослави денот на планетата Земја со работна акција, а она што го привлече вниманието на сите е стајлингот во кој се појави...
Забава

Хали Бери на мета на критики откако објави снимка на нејзиниот син во штикли (ВИДЕО)

Влатко Зорба
Актерката Хали Бери (53) ги налути обожавателите со снимка на нејзиниот син како шета во чизми со потпетици. Хали на Инстаграм објави видео од својот...
Забава МАГАЗИН

Џенифер Лопез ги налути фановите

Пејачката и актерка Џенифер Лопез на својот Инстаграм профил се пофали со нова фотографија на која позира во боди. И додека некои фанови го бараат...
Забава МАГАЗИН

Сара Џесика Паркер ѝ оддаде почит на Кери Бредшо

Кристина Денесовска
Сара Џесика Паркер се уште живее во својот лик на Кери Бредшо кој го отелотвори во серијата Сексот и градот, што го потврди и со...
Забава МАГАЗИН

Ким Кардашијан облече прекрасен фустан, но ги згреши чевлите

Елена Даскалова
Ким Кардашијан на манифестацијата American Influencer Awards се појави за да ја додели наградата за уметнички постигнувања на визажистот Марио Дедивановиќ. Таа облече прекрасен фустан...
МАГАЗИН Стил

Како да се изборите против болката од високи потпетици?

user2
Кога пробуваме нови чевли во продавница ни изгледа дека не се толку неудобни, но вистинскиот хорор се случува после првите неколку минути активно носење. Постојат...