Таг : потврден

МАГАЗИН

Потврден крајот на серијата „Ла Каса де Папел“

Stefanija Kuzmanovska
Неодамна беше објавено дека по кратката пауза поради пандемијата на коронавирус, започна снимањето на петтата сезона на популарната серија на Нетфликс „Ла Каса де Папел“,...