Таг : повредена

Хроника

Повредена жена во Скопје – ја удрил со запрежна кола и побегнал

Берта Китинска
Вчера во 11,15 часот било пријавено дека во Комплексот клиники “Мајка Тереза“ со повреди здобиени од сообраќајна незгода била донесена А.Ц.(80) од Скопје. Имено, истиот...