Таг : прстени

Забава

Викторија Бекам има колекција од 15 прескапи прстени

Влатко Зорба
Викторија и Дејвид Бекам славеа 21 година брак минатиот викенд, но со текот на годините, славнaтa дизајнерka собра значителен број веренички прстени, пишува Вог. Таа...
МАГАЗИН

Тајната на трите прстени што ги носи Кејт Мидлтон: Колку вредат и зошто ги носи

Stefanija Kuzmanovska
Војвотката од Кембриџ често носи три импресивни прстени на домалиот прст. Експерт за накит ја откри причината, намената и нивната вредност. Кога Кејт и принцот Вилијам...