Таг : Прва исповед

СПОРТ

Прва исповед на Роналдињо по затворот: Бев зачуден кога ги видов документите

Stefanija Kuzmanovska
Легендарниот Бразилец Роналдињо Гаучо неодамна излезе од затвор во Парагвај, а во моментот се наоѓа во хотелски притвор во Асунсион. Помина повеќе од еден месец...