Таг : размазени

Забава МАГАЗИН

Меган и Хари имаат слугинка која им купува храна и пијалоци

Меган Маркл со сопругот Хари се откажаа од кралските должности па ги шокираа јавноста и семејство. Светот и понатаму зборува за тоа, но овој скандал...
Забава МАГАЗИН

Пет знаци кои важат за најразмазени во хороскопот

Врската со размазена личност не е лесна. Дури и ако се забавувате со години и партнерот ве позната, тешко е да чекорите во животот со...