Таг : руни мара

Забава

Хоакин Феникс стана татко за прв пат

Влатко Зорба
Актерот Хоакин Феникс стана татко за прв пат. Појавата на новороденчето во животот на 45-годишниот Хоакин стана позната откако папараците ја снимија неговата избраничка на...
Забава МАГАЗИН

Хоакин Феникс се штити од коронавирусот

Оскаровецот Хоакин Феникс заедно со својата свршеница Руни Мара во неделата беа фотографирани на бензиска станица во Лос Анџелес. Актерот, се чини дека внимава на...
Забава МАГАЗИН

Пар од соништата: Како функционираат Жоакин Феникс и Руни Мара

Елена Даскалова
Славниот пар е во врска веќе неколку години, а за нив може да се каже дека се еден од нанетипичните холивудски двојки, бидејќи ретко се...