Таг : Секс Скандал

Забава МАГАЗИН

Нова жртва на принцот Ендрју

Откако Вирџинија Робертс јавно раскажала дека била присилена да има сексуален однос со принцот Ендрју, сега се појави уште една жена која тврди дека и...
Забава МАГАЗИН

Беатрис ја откажа веридбата поради скандалот на принцот Ендрју

Како што многумина нејзини пријатели стравуваа, принцезата Беатрис (31) го смени датумот за прославата на својата свршувачка поради скандалот во кој се најде нејзиниот татко,...
Забава МАГАЗИН

Жртвата на принцот Ендрју во интервју тврди дека морала да го усреќи

Вирџинија Робертс, жената која тврди дека била присилена да има однос со принцот Ендрју, во време кога тој бил близок пријател со милијардерот и педофил...
Забава МАГАЗИН

Џемс Франко вовлечен во секс скандал

user2
Американскиот актер Џејмс Франко е тужен за сексуална експлоатација, од Сара Титер- Каплан и Тони Гал, две поранешни студентки кои го посетувале „Студио 4“, негова...