Таг : сензуалност

Забава МАГАЗИН

Моќен и сензуален настап: Уметничко лизгање полно со страсти (ВИДЕО)

Елена Даскалова
Викторија Синицина и Никита Караспалов се еден од најдобрите парови во уметничко лизгање во светот. На годинашниот Светски куп во Кина тие освоија гран-при, иако...