Таг : Серија

Забава МАГАЗИН

Џенифер отворено: Чувствувам како го губам допирот со реалноста

Елена Даскалова
Џенифер Анистон често е тема во медиумите, кога поради нејзината работа, кога поради профилот на Инстаграм, но и кога открива детали од својот приватен живот....
Забава МАГАЗИН

Официјално: Ќе се снима спин-оф на „Game of Thrones“

user2
Продукцијата Ејч-би-о потврди дека е почнато снимање на 10 епизоди од спин-офот на „Игра на тронови“ (Game of Thrones), дејство временски сместено пред приказната која...
Забава МАГАЗИН

Снимена 350-та епизода од „Вовед во анатомија“

user2
Ѕвездите и продукцијата од серијата „Вовед во анатомија“, заедно со директорот на ABC Entertainment, Кери Брук, го прослави завршувањето на снимањето на 350-та епизода. Тие...
Забава МАГАЗИН

Убавата актерка подготвена за драма

user2
Ариел Винтер која од 11 години беше дел од актерската екипа на серијата „Модерно семејство“, ги коментираше своите чувства по завршување на проектот и желбите...