Таг : Шамарите во Центар

Политика

Рангелова ослободена од одговорност, бара соочување со Мицкоски

Берта Китинска
Ослободена од одговорност за судскиот предмет „Шамарите во Центар“ е поранешната пратеничка Даниела Рангелова. „ Сега си ја докажав правдата и сега можам слободно да...