Таг : шипка

ВИДЕО/ФОТО Забава МАГАЗИН

Згодната спортска новинарка покажа како ја одржува линијата (ВИДЕО)

Елена Даскалова
Италијанската спортска новинарка Дилета Леота ги полуде своите следбеници на Инстаграм со новото видео во кое им покажува како вежба на шипка. Таа важи за...