Таг : следачи

Забава МАГАЗИН

Кејт и Вилијам ги купуваат следачите на Инстаграм?

Околу кралското семејство со децении кружат разни теории на заговор, а ова е најновата. Како што пишува Космополитен, постои верување дека Кејт и Вилијам ги...