Таг : списание

МАКЕДОНИЈА

Пендаровски се сретна со продавачите на единственото улично списание „Лице в лице“

Берта Китинска
Шефот на државата Стево Пендаровски денеска во претседателслата канцеларијата Млади Хаб се сретна со продавачите на единственото улично списание за одржлив развој „Лице в лице“,...
Забава МАГАЗИН

Селена Гомез искрено за менталното здравје

Во најновиот број на магазинот WSJ насловна страница ја краси 27-годишната пејачка Селена Гомез. Во интервјуто таа зборува за своите успони и падови кои и...