Таг : стареење

Забава МАГАЗИН

Хороскопот открива какви ќе бидете кога ќе остарите

Против одминувањето на годините не можеме ништо да преземеме, туку да почнеме да се гордееме со тоа што сме успеале за тоа време да го...
Забава МАГАЗИН

Пинк одлучи да напише писмо до себе си

Пејачката Пинк во септември минатата година го прослави својот 40 роденден, а цело ова време остана доследна до самата себе. Иако естетските зафати станаа скоро...