Таг : Стивен Спилберг

Забава МАГАЗИН

Ќерката на Стивен Спилберг уапсена за домашно насилство

Само неколку дека откако странските медиуми пишуваа за тоа како ќерката на Спилберг има желба да стане порно актерка, Микаела е уапсена поради сомнение за...
Забава МАГАЗИН

Стивен Спилберг нема да го режира новиот Иднијана Џонс

Кристина Денесовска
Стивен Спилберг донесе одлука дека нема да го режира петтото продолжение од познатата франшиза започната уште пред 39 години, филмот Идлијана Џонс и кидаперите на...
Забава МАГАЗИН

Ќерката на Стивен Спилберг ќе снима филмови за возрасни

Кристина Денесовска
Микаела Спилберг, посвоената ќерка на познатиот холивудски режисер Стивен Спилберг, откри дека ќе снима порно филмови. Во ексклузивниот разговор за британскиот Sun, таа открила дека...
Забава МАГАЗИН

Славни и богати со деца

user2
Актерот кој кај нас е познат по серијата „ИМЗ: Компјутерски криминал“, Џејмс Ван Дер Бик, со сопругата Кимберли Брук го очекуваат шестото дете. Тој ја...