Таг : Стомачни

Забава

Прекрасната Летиција го прифати предизвикот на Роналдо (ВИДЕО)

Влатко Зорба
Шампионката во возење велосипед, Летиција Патерностер (20) сега е последна во низата спортисти што го прифати предизвикот на Кристијано Роналдо, кој во соработка со спонзорот...
Фудбал

Роналдо направи 142 стомачни за 45 секунди (ВИДЕО)

Влатко Зорба
Кристијано Роналдо деновите ги поминува во самоизолација во родната Португалија, каде го однесе целото семејство. Напаѓачот на Јувентус престојува во повеќекатна вила, а Роналдо во...