Таг : Стрелец

Забава МАГАЗИН

Март им носи пари на три хороскопски знаци

Кристина Денесовска
Нивните џепови ќе бидат полни со пари овој месец. Јарците можат успешно да инвестираат. Во рок од 3 до 4 месеци,вашата инвестиција ќе започне да...
Забава МАГАЗИН

Три хороскопски знаци кои се создадени за авантуристичка врска

Кристина Денесовска
За некои луѓе романтика значи нарачана храна, Нетфликс и рано одење во кревет, додека други се желни за авантура во врската. Доколку припаѓате на втората...
Забава МАГАЗИН

Три хороскопски знаци кои ги одбегнуваат долгите љубовни врски

Повеќето бараат сериозна врска во која ќе бидат до крајот на животот, но постојат и периоди кога повеќе им одговара да бидат во необврзувачки однос...
Забава МАГАЗИН

Хороскопски знаци кои најтешко ќе ги засакате

На прв поглед ви се допаднаа, но кога малку подобро ќе ги запознаете, ќе сфатите колку се тешки и напорни личности. Следниве три хороскопски знаци,...
Забава МАГАЗИН

Три хороскопски знаци кои е најтешко да ги сакате

Елена Даскалова
Претставниците на овие три хороскопски знаци ќе ви се допаднат на прв поглед, но поради комплицираниот и тежок карактер ќе наидете на тешкотии да ги...
Забава МАГАЗИН

Четири хороскопски знаци кои ги очекува нова љубов во 2020 година

Кристина Денесовска
За некои хороскопски знаци новата година ќе биде полна со можности, а тоа го вклучува и наоѓањето на нов партнер. Овен Овој знак ќе запознае...
Забава МАГАЗИН

Три хороскопски знаци кои ќе ве прочитаат додека трепнете

Елена Даскалова
Три хороскопски знаци се способни да ја почувствуваат секоја енергетска вибрација и промените што се случуваат кај вас, па лесно им е да погодат како...
Забава МАГАЗИН

Пет причини зошто треба да го цените секој стрелец во своето опкружување

Кристина Денесовска
Секој знак е во состојба да донесе нешто ново и позитивно во вашиот живот правејќи го разновиден, исполнет и на крајот пријатен. Но, овој хороскопски...