Таг : тепаше

Хроника

Една и пол година затвор за дадилката што лани тепаше дете во игротека

Stefanija Kuzmanovska
Дадилката што лани тепаше дете во игротека во трговскиот центар „Капитол“ во Аеродром, доби една и пол година казна затвор. Оваа одлука ја донел Кривичниот...