Таг : трето место

Регион

Србија денес на третото место по бројот на починати од корона во Европа

Stefanija Kuzmanovska
Според страницата worldometers.info, која ги следи дневните пресеци на епидемијата на коронавирус во земји низ целиот свет, денеска Русија има најголем број смртни случаи од...
МАГАЗИН

Ријана излезе на третото место на листата на најбогати уметници на „Сандеј тајмс“

Stefanija Kuzmanovska
Ријана го направи своето деби во „The Sunday Times Rich List“ со богатство проценето на 468 милиони фунти. Поп-sвездата, која сега живее во Лондон, е...