Таг : цанкции

Хроника

Вкупно 322 санкции од полицијата вчера на територијата на Скопје

Берта Китинска
Министерството за внатрешни работи соопшти дека на територијата на град Скопје во текот на вчерашниот ден изречени се вкупно 322 санкции. Меѓу нив, за возење...