Таг : Возачка

Забава

Бекам може да има нови проблеми со законот (ФОТО)

Влатко Зорба
Фудбалската легенда Дејвид Бекам е забележан како паркира неправилно на жолта линија и го користел телефонот додека возел, пишуваат британските таблоиди. Според нив, 44-годишниот фудбалер...