Таг : Збогување

Забава МАГАЗИН

Меган Маркл се врати во Канада

Меган Маркл, според наводите на британските медиуми, замина за Канада. Откако ги заврши своите последни должности како војвотка од Сасекс, Меган се вратила во Канада...
Забава МАГАЗИН

Вовед во анатомија и официјално се простува од еден од омилените доктори

Кристина Денесовска
Серијата „Вовед во анатомија“ следната недела официјално ќе се прости од докторот Алекс Карев. Во трејлерот за следната сезона прикажани се незаборавни моменти до сите...
Забава МАГАЗИН

Елен Деџенерис во шоуто се збогуваше од Коби Брајант

Една од најпопуларните водителки во светот Елен Деџенерис позната е по своите забавни и хумуристични емисии во кои доаѓаат едни од најголемите ѕвезди, но и...