СТАНДАРД life

Некатегоризирано

Некатегоризирано

Бектеши: Трговските центри да работат и во недела

Влатко Зорба
Mинистерот за економија Крешник Бектеши на денешниот прес изјави дека некои од дејностите треба „да се извлечат“ од законското решение за недела неработен ден, а...