СТАНДАРД life
Шоубиз

(ФОТО) ПОВТОРНО ШОКИРА: Дамијано Давид како од мајка роден

ППејачот на групата „Манескин“, Дамијано Давид повторно ги шокираше своите следбеници кога на Инстаграм објави фотографии на кои е целосно гол.

Дамјано позираше со кренати раце, а личноста зад камерата со лижавче во форма на срце ги криеше неговите интимни делови.

Дамијано Давид
Дамијано Давид

Но, на фановите не им се измолкна фактот дека тој пред само неколку дена се сликаше со истото лижавче, со колешка од групата, а многумина велат дека таа најверојатно го сликала.

Дамијано Давид
Дамијано Давид

Познато е дека Дамијано раскина со својата свршеница Џорџа Солери, а дека меѓу него и членката на групата, Викторија, има нешто повеќе, веќе подолго време се шират гласини.

Поврзани вести

Принцезата Кејт и принцот Вилијам на служба за одбележување на годишнината од смртта на кралицата

Urednik

📸 Селин Дион за борбата низ која минува: „Нема да дозволам болеста да ме дефинира“

Radmila Tasevska

Бритни Спирс откри дека татко ѝ бил алкохоличар

Radmila Tasevska