СТАНДАРД life
Балкан микс

📸 Првите фотографии од уништениот автомобил на Ѓорѓе Давид

Српскиот музичар Ѓорѓе Давид неодамна доживеа страшна несреќа во Македонија, во која рокерот удри во жена која подлегна на повредите. Сега се појавија и првите фотографии од згмечениот автомобил на пејачот.

Имено, Ѓорѓе Давид по сообраќајната незгода останал неколку дена во Македонија, додека не завршила целата истрага. Откако беше ослободен од обвиненијата, рокерот замина во Србија, по што одржа конференција по повод трагичниот настан и ги кажа сите детали од кобната ноќ.

Автомобилот со кој управувал Ѓорѓе Давид дури сега е транспортиран во Србија. На фотографиите можеме да видиме дека возилото е целосно уништено.

Поврзани вести

ВЕЧНА ДЕВОЈКА Летно „зелено“ издание на Сања Долежал: Следбениците и велат дека засекогаш ќе остане млада

Urednik

Нина Бадриќ откри што искрено мисли за Пријовиќ и нејзиниот успех во Хрватска

Urednik

СЕ ПОРОДИ ЛУНА ЏОГАНИ! Ријалити ѕвездата доби уште една ќерка, таткото подготви огномет и факели, слави ПРЕД ЗГРАДАТА!

Radmila Tasevska