СТАНДАРД life
Шоубиз

📸 Жизел Бундхен во врска со инструкторот за џиу-џицу: Манекенката повторно ужива во љубовта по разводот со Том Брејди

Манекенката Жизел Бундхен и официјално е во нова врска по разводот со Том Брејди.

Модната ѕвезда ја освои долгогодишен пријател со кој често се гледаше во јавноста по раскинувањето со американскиот спортист и НФЛ ѕвезда.

Станува збор за Јоаким Валенти, мајстор на боречката вештина џиу-џицу.

Нивната врска беше откриена пред околу една година, кога беше објавено дека Жизел се разведува од Брејди. Сепак, овие наводи тогаш не беа потврдени.

Тие двајца сега се фотографирани на заеднички одмор, а нема сомнеж дека по долго пријателство ја подигнаа врската на повисоко ниво.

Поврзани вести

Ким Катрал откри зошто се врати во улогата на Саманта во And Just Like That…

Urednik

📸 Канје Вест ги извади сите заби и ги замени со титаниумска протеза која чини 850.000 евра

Radmila Tasevska

И Кејт и Вилијам се расправаат: Блиска личност открива кој го крева тонот и кој ја „спушта топката“

Urednik