СТАНДАРД life
Шоубиз

Додека неговата поранешна сопруга се одмара со пријателот, Кевин Костнер ги однел децата во Аспен

Во екот на болниот развод, додека Кристин Баумгартнер ужива на Хаваите со пријателот на актерот Џош Конор, холивудската легенда Кевин Костнер одлучи да ги однесе нивните деца на одмор во Аспен, каде што имаат куќа.

Со каубојска капа на главата, како што носеше во хит серијата „Јелоустоун“, Костнер беше снимен со неговите синови Кејден и Хејс и ќерката Грејс, како и нивните пријатели, како ги вадат куферите од автомобилот.

Потоа сите заедно заминаа да купуваат намирници.

Поврзани вести

Светки, тантела и суптилно деколте: Амал Клуни го освои Њујорк со гламурозен стајлинг (ФОТО)

Radmila Tasevska

ГОДИНИТЕ СЕ САМО БРОЈКА: Џегер во среда го слави својот 80-ти роденден, а на забавата кани повеќе од 300 луѓе

Urednik

(ФОТО)Остава без здив и на 53 години: Клаудија Шифер го покажа виткото тело во бикини

Urednik