Стандард

ИБЦ Груп

КРИПТОВАЛУТИ

Компанија од Дубаи ја прави најголемата Биткоин инвестиција во историјата

Влатко Зорба
Хурам Шроф, претседател на IBC Group со седиште во Дубаи, добро познат арапски „кит“ и лицето на блокчејн технологијата на Блискиот исток и Азија, вети...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!