Таг : Карди Би

Забава МАГАЗИН

Познати личности чии профили ќе ви ја направат изолацијата позабавна

Самоизолацијата која се наметна од пандемијата со коронавирусот за многу познати личности стана причина да бидат поактивни на социјалните мрежи. И додека некои повремено објавуваат...
Забава МАГАЗИН

Карди Би повторно изненади со својот изглед, покажувајќи ја својата природна коса

Кристина Денесовска
Контроверзната раперка Карди Би во повеќе наврати ги изненади обожавателите кога „протекоа“ фоотграфиите од нејзиното лице без шминка, а овој пат таа и сама покажа...
Забава МАГАЗИН

Карди Би и Офсет физички нападнале маж поради шампањ

Карди Би и нејзиниот сопруг Офсет жестоко се опијаниле во петокот и рано наутро го напуштиле стриптиз клубот во Мајами. Потоа Офсет предизвикал масовна тепачка,...
Забава МАГАЗИН

Карди Би му ја приреди најлудата роденденска забава на својот сопруг

Кристина Денесовска
Американската раперка Карди би одлучила да му приреди забава на својот спруг Офсет, која ќе ја памети цел живот, и во тоа и успеа. View...
Забава МАГАЗИН

Карди Би со нескромен подарок за роденденот на сопругот

Елена Даскалова
Пејачката на сопругот Офсет му купила голем фрижидер, кој го наполнила со банкноти во вкупен износ од половина милион долари. Офсет наполни 28 години во...