Таг : Раперка

Забава МАГАЗИН

Блек Чајна повторно бремена

Кристина Денесовска
Откако ја шокираше јавноста со појавата на Оскарите, раперката Блек Чајна повторно ја изненадува јавноста. На социјалните мрежи објави дека го очекува третото дете, објавувајќи...
Забава МАГАЗИН

Братот на Ники Минаж осуден на 25 години затвор

Братот на раперката Ники Минаж, Јелани Марај, осуден е на казна затвор од 25 години поради силување на малолетна девојка. Се работи за неговата поќерка...
Забава МАГАЗИН

Карди Би му ја приреди најлудата роденденска забава на својот сопруг

Кристина Денесовска
Американската раперка Карди би одлучила да му приреди забава на својот спруг Офсет, која ќе ја памети цел живот, и во тоа и успеа. View...