Таг : Кевин Харт

Забава МАГАЗИН

Оскарите без водител, номинациите во понеделник

Елена Даскалова
Доделувањето на Оскарите за оваа година е закажано за 9 февруари и исто како и лани, повторно нема да има водител. – Одлучивме дека нема...
Забава МАГАЗИН

Кевин Харт конечно е способен за работа

user2
Само еден месец откако преживеа страшна сообраќајна незгода, во која се здоби со две скршеници на рбетот, Кевин Харт се враќа на работа. Четириесетгодишниот актер...