Таг : Критики

МАГАЗИН

Кристин Бел одговори на критиките зошто нејзината 5-годишна ќерка сè уште носи пелени

Stefanija Kuzmanovska
Актерката Кристен Бел зборуваше на табу-тема минатата недела. Таа призна дека нејзината петгодишна ќерка Делта сè уште носи пелени. Ова шокираше дел од јавноста и...
СВЕТ

Трамп одговари на критиката на епидемиологот Фаучи: Време е за отказ!

Stefanija Kuzmanovska
Американскиот претседател Доналд Трамп јавно изрази фрустрација поради изјавата на главниот експерт за инфективни болести Антонио Фаучи, откако епидемиологот рече дека повеќе животи би можеле...
Забава МАГАЗИН

Ванеса Хаџинс го исмејувала вирусот, па потоа се извини

Ванеса Хаџинс, американска актерка која се прослави со улогата на Габриела во филмот High School Musical, не се прослави на социјалните мрежи. Неодамна таа фрустритана...
Забава МАГАЗИН

Бритни Спирс им врати на оние кои ја критикуваа

Бритни Спирс им одговори на „хејтерите“ кои на Инстаграм ја критикувале поради фотографијата во бикини. Под фотографијата на која е напишано: „Никој не те гледа...
Забава МАГАЗИН

Џенифер Лопез ги налути фановите

Пејачката и актерка Џенифер Лопез на својот Инстаграм профил се пофали со нова фотографија на која позира во боди. И додека некои фанови го бараат...
Забава МАГАЗИН

Пусикет Долс повторно мета на критики поради нивниот настап

Кристина Денесовска
Женската група Пусикет Долс повторно е на удар на јавноста, поради изборот на облеката за време на хуманитарниот настап на „Sport Relief“. Настанот има за...
Забава МАГАЗИН

Хороскопски знаци кои ги трпат критиките на партнерот

Некои хороскопски знаци се често мета на осуда од страна на своите партнери. Бројните критики го тестираат нивното трпение, а ретко кој може да ја...
Забава МАГАЗИН

Ешли Греам „нападната“ поради фотографиите каде го дои детето

Кристина Денесовска
Плус сајз манекенката Ешли Греам на социјалните мрежи споделува моменти со синот Ајзак. Таа сакаше да покаже како изгледа животот со бебето, а на една...
Забава МАГАЗИН

Меган и Хари ги отстрануваат негативните коментари на социјалните мрежи

Кристина Денесовска
Меган Маркл ја обвинија дека ги брише негативните коментари под своите фотографии на социјалните мрежи, пишува Radar Online. Поранешната ѕвезда на „Suits“ откако го напушти...
Забава МАГАЗИН

Ким Кардашијан ја нарече шминката на Кајли евтино ѓубре

Кајли Џенер на својот Јутјуб канал објави видео во кое ја презентира уметноста во шминкањето. Како модел и послужи постарата сестра, најпознатата реалити ѕвездда, Ким...