Таг : мет гала

Забава МАГАЗИН

Били Портер ги повика фановите да го рекреираат неговиот изглед, резулатите се урнебесни

Актерот и пејач Били Портер, кој на широката јавност и е познат по своите есктравагантни изгледа на холивудските настани, одлучил да ги поттикне луѓето во...
МАГАЗИН Стил

Коронавирусот ја откажа Мет галата

Уредничката на американскиот Vogue, Ана Винтур, во понеделникот преку соопштение за магазинот ги потврди претпоставките околу одржувањето на еден од најочекуваните модни настани во годината....
Забава МАГАЗИН

Откриено што ќе прави Меган по официјалното напуштање на кралското семејство

Меган Маркл, војвотката од Сасекс, оваа година би требало да се појави на Мет галата на која традиционално се собира кремот на Холивуд и секој...