Таг : сем смит

Кошарка

„Џордан лажеше и измислуваше, некои приказни се тотална глупост“

Stefanija Kuzmanovska
Реакциите не стивнуваат по емитувањето на серијалот „Последниот танц“, а последните две епизоди предизвикаа посебни контроверзи, пренесува „б92“. Се огласи и Сем Смит, човекот кој...