Стандард

Стратешки инвестиции

КОМПАНИИ

Се подготвува законско решение за привлекување стратешки инвестиции

msp-admin
Со посебено законско решение ќе се привлекуваат стратешки инвестиции поголеми од 100 милиони евра за територија на Скопје и соодветно во другите општини. Владата веќе...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!