СТАНДАРД life
Некатегоризирано

Рада Манојловиќ на прославата ја красеа со банкноти, па клекнаа пред неа: По ова пејачката остана во шок (ФОТО)

Фолк ѕвездата Рада Манојловиќ се појави на прослава и создаде видно добра атмосфера.

На видеата кои се појавија на Инстаграм на нејзината сестра, која е и нејзин менаџер, гледаме дека Рада во еден момент не можела да ги држи парите.

Манојловиќ од сите страни беше опсипана со евра и динари.

Мажите буквално паднаа на подот, клекнаа пред Рада и ја накитија во делот од фустанот кој беше отворен до половината. Дури и самата пејачка не можеше да скрие дека е шокирана.

Поврзани вести

СЛЕДУВА ПРОМЕНА ВО ОБЛАСТА НА ПАРИТЕ: Овие три хороскопски знаци ДЕНЕС доживуваат ВАЖЕН пресврт!

Radmila Tasevska

Бектеши: Трговските центри да работат и во недела

Влатко Зорба

Што треба да знаеме за методот балирање на отпадот?

Влатко Зорба