СТАНДАРД life

шок

Шоубиз

📸 Поради нејзиниот изглед на 91 година сите се во шок: „На каква диета е…?“

Radmila Tasevska
Џоан Колинс изненади со својот изглед на Еми наградите, а фановите не веруваат дека има 90 години. Актерската дива Џоан Колинс пред неколку дена беше...
МК Сцена

Антониа Гиговска со објава која ја шокираше јавноста: Дали овие зборови му ги упати на саканиот?

Radmila Tasevska
Македонската пејачка Антониа Гиговска во месец јули годинава за прв пат се оствари во улогата на мајка и роди син на кој му го даде необичното име...
Некатегоризирано

Рада Манојловиќ на прославата ја красеа со банкноти, па клекнаа пред неа: По ова пејачката остана во шок (ФОТО)

Radmila Tasevska
Фолк ѕвездата Рада Манојловиќ се појави на прослава и создаде видно добра атмосфера. На видеата кои се појавија на Инстаграм на нејзината сестра, која е...
ЕКОНОМИЈА

Путин: Русија и глобалната енергетска индустрија се соочуваат со силни шокови

Stefanija Kuzmanovska
Русија и глобалната енергетска индустрија се соочуваат со силни шокови, а коронавирусот негативно се одрази и на економијата и на целиот руски енергетски комплекс, изјави...