СТАНДАРД life
Балкан микс

Искршен локалот на Миа Борисављевиќ

Вели дека тоа е очајнички потег на слабите.

Пејачката Миа Борисављевиќ и нејзиниот сопруг Бојан Грујиќ отворија кафеана во Ваљево, која сега е целосно искршена.

Во врска со ова, Телеграф стапи во контакт со пејачката, која откри што се случило.

„Работиме со полн капацитет од првиот ден и навистина се крена голема врева во градот околу тоа, верувам дека им пречиме на другите спортски сали и фитнес центри. Кога си многу успешен во работата, нормално е да си трн во око, но сакам да кажам дека под ова небо има место за сите и дека за работата треба да се бори со труд и квалитет, а не со вандализам, тоа е очајнички потег на слабите“, истакна Миа.

Пејачката откри и дека камерите снимиле се.

„Секако дека има камери кои снимаа се, се е јасно видливо, што е уште една глупост на сторителите, но пак велам се е нормално. Работиме со полна пареа без разлика на се и ништо нема да не вознемирува. Ние не ги допираме другите, а следниот пат тие треба да бидат паметни и да работат повеќе на себе“, откри таа.

Поврзани вести

Милица Павловиќ потрошила 5.000 евра за стајлинг (ФОТО)

Radmila Tasevska

Ѓоковиќ заработува милиони, а вечера за 16 евра

Urednik

Познат претприемач и го загорчи животот на Нина Бадриќ: „Поради него живеам осум дена без вода!

Radmila Tasevska