СТАНДАРД life

Поврзани вести

96-годишен МИЛИЈАРДЕР ја открива ТАЈНАТА за долг и среќен живот

msp-admin

Вработените во Google ќе работат од дома до септември догодина

msp-admin

Смена на врвот по 6 години: Кои се најиновативните земји во светот? (инфографик)

Влатко Зорба