Стандард

ајФон ЕсЕ2

ТЕХНОЛОГИЈА

iPhone SE 2 со процесор Apple A13 и 3 GB RAM ќе се продава за 399 долари од 2020 година

msp-admin
Apple ја разгледува идејата за лансирање нов „евтин“ паметен телефон за понатамошно стимулирање на продажбите во индустријата. Компанијата ќе започне со продажба на овој производ...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!