СТАНДАРД life

Бунда

Стил

Во луксузна бунда на ревија: Поранешната прва дама на Франција го прифати новиот тренд

Urednik
Кога не се појавува во кампањите на дизајнерските брендови, сестраната Карла Бруни ги поддржува во улога на славна гостинка на модни ревии. Оваа поранешна прва...
Стил

📸Раскошното палто на Дуа Липа криеше сензуално издание

Urednik
„Барбиеманијата“ сè уште не завршила. Овој вторник во Њујорк се одржа специјална проекција на летниот хит на Грета Гервиг, а главни гости беа Маргот Роби...