Стандард

Демант

КОМПАНИИ

„Адмирал“ со демант на прес-конференцијата на движењето „Антикоцкање“

msp-admin
„Жалиме што во период кога целото општество се справува со тешките последици по здравјето на граѓаните и економијата предизвикани од пандемијата со “Ковид-19“, движењето „Антикоцкање“...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!