Стандард

Новоматик

КОМПАНИИ

„Новоматик“: Згрозени сме од леснотијата со која Коцевски изнесува обвинувања за наводна проституција во нашите објекти

msp-admin
„Згрозени сме од леснотијата со која градоначалникот на Општина Велес, Аце Коцевски изнесува обвинувања за наводна проституција која според неговите тврдења се организирала во нашите...
КОМПАНИИ

„Адмирал“ со демант на прес-конференцијата на движењето „Антикоцкање“

msp-admin
„Жалиме што во период кога целото општество се справува со тешките последици по здравјето на граѓаните и економијата предизвикани од пандемијата со “Ковид-19“, движењето „Антикоцкање“...
error: Превземањето на содржина без дозвола од авторот е дело казниво со закон!!!